Tabuľka a rozpisy futbalových zápasov 2020 - 2021

Milí fanúšikovia. V súťažnom ročníku 2020/2021 mám TJ Lovča prihlásené dve mužstvá – mužov a žiakov. Muži budú nastupovať v VI. lige – vedenie aj samotní hráči sa zhodli, že okresná súťaž bude pre nás výhodnejšia z viacerých hľadísk. Či už sa to týka menšej náročnosti na cestovanie (výhodné hlavne pre tých, čo robia na zmeny), finančnej náročnosti ale aj našich futbalových schopností, keďže je čoraz náročnejšie omladiť náš káder. Taktiež veríme, že aj pre Vás fanúšikov budú lákavejšie zápasy v okolitých obciach, kde máte svoju rodinu, priateľov a známych. Na derby zápasy ako sú Hliník nad Hronom, Lovčica-Trubín či Lutila bude pripravená aj tombola.

V VI.lige je prihlásených 13 mužstiev. Janova Lehota má hrací čas v nedeľu o 10:30, ostatní hrávajú v nedeľu UHČ. Novým trénerom je Robert Hlaváč. Aj do radov hráčov pribudlo viacero nových mien: Marek Podskalecký, Lukáš Košta, Roman Krupa, Zdenko Debnár, Ivan Pukač, Jozef Rozenberg, Vladimír Golga, Zdenko Záhorec a Rastislav Benča. Do brány sa po dlhej prestávke spôsobenej zdravotnými problémami vracia Jakub Rapčan. Druhým brankárom je Tomáš Frický.

V kategórii žiakov je prihlásených 10 mužstiev. Začiatok tejto súťaži je až 29.8.2020. Trénerom zostáva František Páleník.

Vzhľadom na stále pretrvávajúce opatrenia úradu verejného zdravotníctva Vás prosíme o ich rešpektovanie v čo najväčšej možnej miere. Všetci dúfame, že aj týmto spôsobom nedôjde k prerušeniu súťaže a budeme sa môcť stretávať každý týždeň až do októbra. 

Všetkým Vám už teraz ďakujeme za podporu. Budeme sa snažiť priniesť Vám čo najkrajšie futbalové momenty, samozrejme, zakončené víťazstvom.

Poradie v tabuľke a aktuálne výsledky si môžete pozrieť tu:

Futbalnet - tabuľka a rozpis futbalových zápasov - muži VI. Liga, futbalová súťaž 2020 - 2021

Oficiálna internetová stránka obce Lovča

Obecný úrad Lovča, Geromettova 95, 96621 Lovča, IČO: 00320820, DIČ: 2020529709